fbpx
polski

Nowa Huta

os. Centrum C

395,000

PLN

PLN / M2

7,900

Your search results

Nowa Huta

os. Centrum C

add to favorites

DESCRIPTION:

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,5m2 zlokalizowane na os. Centrum C w Nowej Hucie – przy samym placu Centralnym i alei róż.

Mieszkanie funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie.
Usytuowane na  parterze.
Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie).

W skład mieszkania wchodzą:

-Sypialnia
-Pokój dzienny z aneksem kuchennym (aneks wyposażony w meble na wymiar)
-Pokój
-Łazienka
-Przedpokój
-Piwnica (ok. 10 m2)

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. Placu Centralny (główne centrum komunikacyjne nowej huty) oddalony jest o kilka minut spacerem. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 15 min. Osiedle znajduje się blisko wschodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Zapraszam do kontaktu

TYPE

mieszkanie

LOCATION

os. Centrum C

AREA

50 M2

PRICE

395,000 PLN | 7,900 PLN / M2

ROOMS

3

CONSTRUCTION YEAR

-

AMOUNT OF RENT

350 PLN / M2

TYPE OF HEATING

MPEC

Floor Plans

Your Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Contact Me

威而鋼

威而鋼是最好的ED口服藥。醫生應該知道您服用的所有藥物。即使是布洛芬或非處方止咳糖漿,

丁丁藥局威而鋼 -- 根據美國醫學院協會編製的數據。使用這些 來自醫生和醫學生的十大技巧,可説明您為健康前專業做好準備。

http://blackhouserealty.pl/

LOYALTY We sincerely advise on the sale, purchase and rental of real estate in Cracow and the surrounding area. Privacy Policy 669 116 800 Plac Na Groblach 3/2b 31-101 Kraków 7922199580 biuro@blackhouserealty.pl

0,553

Compare

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu korzystania z witryny. Załóżmy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.AcceptReject Read MorePolityka Prywatności