fbpx
polski

Krowodrza

ul. Dobrego Pasterza

480,000

PLN

PLN / M2

9,412

Your search results

Krowodrza

ul. Dobrego Pasterza

add to favorites
RETURN: 8,5%

DESCRIPTION:

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie inwestycyjne przeznaczone pod wynajem pokojów, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony w odległości 50 m od przystanku. Na powierzchnię mieszkania składa ją się cztery pokoje, łazienka, WC oraz przedpokój. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i jest wynajęte. Mieszkanie przeznaczone jest dla czterech osób.

Mieszkanie znajduje się w 6 kondygnacyjnym bloku wykonanym z płyty. Budynek jest w bardzo dobrej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację.

Mieszkanie jest zlokalizowane w dzielnicy Prądnik Czerwony. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się wiele sklepów i budynków użyteczności publicznej. W odległości kilkuset metrów od mieszkania znajduje się centrum handlowe Krokus, Multikino oraz Aquapark. W odległości spaceru znajduje się wielki kompleks biurowy zwiększający zapotrzebowanie na powierzchnie do najmu w tym rejonie.

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W odległości 50 metrów od apartamentu znajduje się przystanek autobusowy. Mieszkanie posiada bardzo dobre połączenie z Dworcem Głównym. Mieszkanie jest w niewielkiej odległości od głównego szlaku komunikacyjnego miasta – ul. Opolskiej.

Zysk z inwestycji pozwala na zwrot w wysokości 8,5% w skali roku co pozwala na odzyskanie całej kwoty po upływie 11 i pół roku.

Zapraszam do kontaktu

TYPE

mieszkanie

LOCATION

ul. Dobrego Pasterza

AREA

51

PRICE

480,000 PLN | 9,412 PLN / M2

RETURN

Operating income - the sum of all net revenues per year less costs to the owner. Excluding income tax. The sale price - the net sale price of the real estate or the sale price of the real estate where VAT does not apply.
8,5%

CONSTRUCTION YEAR

-

AMOUNT OF RENT

400 PLN / M2

VAT

nie

MONTHLY INCOME

3400

Floor Plans

Your Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Contact Me

威而鋼

威而鋼是最好的ED口服藥。醫生應該知道您服用的所有藥物。即使是布洛芬或非處方止咳糖漿,

丁丁藥局威而鋼 -- 根據美國醫學院協會編製的數據。使用這些 來自醫生和醫學生的十大技巧,可説明您為健康前專業做好準備。

http://blackhouserealty.pl/

LOYALTY We sincerely advise on the sale, purchase and rental of real estate in Cracow and the surrounding area. Privacy Policy 669 116 800 Plac Na Groblach 3/2b 31-101 Kraków 7922199580 biuro@blackhouserealty.pl

0,5

Compare

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu korzystania z witryny. Załóżmy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.AcceptReject Read MorePolityka Prywatności