fbpx
English

⭐⭐⭐ Przyjemne 2 pok. mieszkanie ul. Petrażyckiego

ul. Leona Petrażyckiego

460,000

PLN

PLN / M2

10,000

Twoje wyniki wyszukiwania

⭐⭐⭐ Przyjemne 2 pok. mieszkanie ul. Petrażyckiego

ul. Leona Petrażyckiego

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością przedstawimy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni użytkowej 46,36m2 (ok. 55m2 po podłodze) zlokalizowanego przy ul. Petrażyckiego w Krakowie.
Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze (3) budynku z 2011r.  Układ na rogu budynku zapewnia kameralność i rozległy widok na tereny zielone. Mieszkanie składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym – sypialni – łazienki- przedpokoju – 2 dużych balkonów Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 40 000 zł.  Ogrzewanie i ciepła woda: gaz Czynsz administracyjny: 290 zł Osiedle ogrodzone z brama otwieraną na pilota. Zapraszam do obejrzenia

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Leona Petrażyckiego

POWIERZCHNIA

46 M2

CENA

460,000 PLN | 10,000 PLN / M2

PIĘTRO

4

Rzut

Twój Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,887

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy