fbpx
English

Duże Mieszkanie Casa Feliz z 3 balkonami

ul. Romana Kiełkowskiego

1,105,843

PLN

PLN / M2

20,106

Twoje wyniki wyszukiwania

Duże Mieszkanie Casa Feliz z 3 balkonami

ul. Romana Kiełkowskiego

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Na sprzedaż posiadamy bardzo funkcjonalne 3. pokojowe mieszkanie. Inwestycja Casa Feliz zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jaką jest Zabłocie.Budynek ten jest idealną propozycją dla osób pragnących zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy bogatej w liczne punkty usługowe i gastronomiczne.Mieszkanie wykończone gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone w kompletny sprzęt RTV i AGD oraz wszystkie meble.– BEZ PROWIZJI;- BEZ PODATKU PCC ( w wys. 2%);- BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.Link do filmu z prezentacją mieszkania:https://www.youtube.com/watch?v=WAopQ-N0JbQInformacje o sprzedawanym mieszkaniu numer 24:– metraż 55,57 m2;- piętro 2;- dobrze doświetlona część dzienna; okna na zachód;- dobrze oświetlona część sypialniana; okna na wschód.Do powyższego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, którego zakup jest obowiązkowy (cena to 69 000 zł).Przy zakupie tego mieszkania istnieje możliwość przekazania Państwa starego mieszkania w rozliczeniu.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Romana Kiełkowskiego

POWIERZCHNIA

55 M2

CENA

1,105,843 PLN | 20,106 PLN / M2

PIĘTRO

3

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,504

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy