fbpx
English

Jasne wyposażone mieszkanie przy ul. Lubostroń

ul. Lubostroń

2,600

PLN

PLN / M2

45

Twoje wyniki wyszukiwania

Jasne wyposażone mieszkanie przy ul. Lubostroń

ul. Lubostroń

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie na wynajem w kameralnym budynku na Ruczaju, przy ulicy Lubostroń. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jest przytulne, w idealnym stanie, bardzo jasne i ma przemyślany rozkład.Najważniejsze cechy mieszkania to:

Mieszkanie jest wykończone, w pełni umeblowane, czyste i gotowe do zamieszkania.
Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki, korytarza i balkonu.
Do mieszkania przynależy przestronny balkon skierowany na zachód.
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, ma 3 piętra i wejście zabezpieczone domofonem.
Pod budynkiem znajdują się miejsca garażowe na wygodnym i czystym parkingu.
Okolica jest spokojna i cicha, bardzo dobrze skomunikowana z centrum zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem (szybki dojazd do obwodnicy).
W pobliżu znajdują się sklepy (najbliższa Żabka oddalona o 50 metrów), fryzjer, kosmetyczka, przedszkole, duży plac zabaw, restauracje, siłownia, apteki, wybieg dla psów oraz obszerne tereny zielone.
Tuż obok mieszkania znajduje się nowy Campus UJ i centrum biurowe przy pętli tramwajowej Czerwone Maki
Dodatkowo mieszkanie wyróżnia się drobnymi, ale istotnymi detalami, które podnoszą standard codziennego użytkowania. Znajduje się tam bardzo przestronny balkon, a w kuchni zaprojektowano przemyślny bar, który może pełnić funkcję miejsca do jedzenia lub dodatkowej powierzchni poza stołem jadalnym. Praktyczny rozkładany stolik kawowy zwiększa elastyczność przestrzeni, a duży telewizor w kuchni zapewnia rozrywkę i komfort. Dodatkowo, sypialnia została oświetlona w sposób tworzący nastrojową atmosferę zarówno dzięki oświetleniu sufitowemu, jak i specjalnemu oświetleniu na ścianie naprzeciwko łóżka małżeńskiego. Wreszcie, bardzo przestronne łóżko małżeńskie o szerokości 160 cm zapewnia wygodę i relaks.

Oferta najmu:Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy.Wymagana kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszuKoszt najmu:Najem mieszkania: 2600 złNajem miejsca parkingowego: 300 zł Czynsz: ok. 650zł – 700zł – (na podstawie comiesięcznych rozliczeń) Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz w razie zainteresowania pokażemy mieszkanie!Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 74.60 kWh/(m2 · rok).Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 96.79 kWh/(m2 · rok).Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 79.17 kWh/(m2 · rok).Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.03 t CO2/(m2 · rok).Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Lubostroń

POWIERZCHNIA

58 M2

CENA

2,600 PLN | 45 PLN / M2

PIĘTRO

3

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,808

Porównać