fbpx
English

Mieszkanie Casa Feliz z 3 balkonami

ul. Romana Kiełkowskiego

963,020

PLN

PLN / M2

18,170

Twoje wyniki wyszukiwania

Mieszkanie Casa Feliz z 3 balkonami

ul. Romana Kiełkowskiego

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Na sprzedaż posiadamy bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie. Inwestycja Casa Feliz zlokalizowana w bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej części Krakowa jakim jest Zabłocie.Mieszkanie w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania/ wynajęcia. Kompletne RTV i AGD oraz komplet mebli i wyposażenia.Mieszkanie znajduje się dogodnej lokalizacji, w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa. Budynek ten jest idealną propozycją dla osób pragnących zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy bogatej w liczne punkty usługowe i gastronomiczne.Oferta prezentowana bezpośrednio od właściciela- BEZ PROWIZJI;- BEZ PODATKU PCC (w wys. 2%);- BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.Link do filmu z prezentacją mieszkania:https://www.youtube.com/watch?v=e3g038gn92gSprzedawane mieszkanie numer 41:– metraż 53,8 m2;- piętro 3;- dobrze doświetlona część dzienna, okna na zachód;- dobrze oświetlona część sypialniana; okna na wschód.Do powyższego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym, którego zakup jest obowiązkowy (cena to 69 000 zł) 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Romana Kiełkowskiego

POWIERZCHNIA

53 M2

CENA

963,020 PLN | 18,170 PLN / M2

PIĘTRO

4

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,654

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy