fbpx
English

Mieszkanie dwupokojowe Lwowska Residence

ul. Lwowska

847,455

PLN

PLN / M2

24,925

Twoje wyniki wyszukiwania

Mieszkanie dwupokojowe Lwowska Residence

ul. Lwowska

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie przygotowane do najmu posiadające pokój dzienny z kuchnią, sypialnia i łazienka. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa.Mieszkanie znajduje się:- 5 min pieszo od bulwarów wiślanych;- 5 min pieszo do ul. Nadwiślańskiej i okolic rynku podgórskiego (gdzie znajduje się gastronomiczne serce Krakowa);- 5 min pieszo od Muzeum Schindlera i Zabłocia;- 10 min pieszo od Kazimierza;- 15 min pieszo od Rynku Głównego.- BEZ PROWIZJI;- BEZ PODATKU PCC (w wys. 2 %);- BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.Sprzedawane mieszkanie numer 48:– metraż 34,59  m2;- piętro 4;- przygotowana instalacja pod klimatyzację wymaga jedynie zamontowania agregatów;- dobrze doświetlona część dzienna.Mieszkanie idealnie nadaje się pod najem długo jak i krótko terminowy lub biuro.OPIS:Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej części Krakowa, w jednym z najbardziej rozwiniętych obszarów miasta. Budynek ten charakteryzuje się świetną lokalizacją pomiędzy Zabłociem (5 min pieszo), a podgórzem i ul. Nadwiślańską (5 min pieszo). Lwowska 10 jest idealną propozycją dla osób pragnących zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy, posiadającej liczne udogodnienia i szeroką ofertę gastronomiczną.Obiekt Lwowska 10 Residence wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia budynku. Zapewni to luksus i wygodę dla najbardziej wymagających użytkowników. Najważniejsza cechą, a zarazem elementem wyróżniającym tę zabudowę jest elegancja i design. Apartamenty przy ul. Lwowskiej to wymarzone miejsce dla ludzi ceniących dostęp do bogatej infrastruktury Krakowa i kochających urokliwą historyczną architekturę. Zamieszkując tu, wkraczacie w tętniący energią świat kultury, sztuki, historii, biznesu i rozrywki.Serdecznie zapraszamy do kontaktu! 

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Lwowska

POWIERZCHNIA

34 M2

CENA

847,455 PLN | 24,925 PLN / M2

PIĘTRO

5

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,856

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy