fbpx
English

Mieszkanie z dużym ogródkiem Al.Pokoju

ul. Aleja Pokoju

506,198

PLN

PLN / M2

15,819

Twoje wyniki wyszukiwania

Mieszkanie z dużym ogródkiem Al.Pokoju

ul. Aleja Pokoju

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji firmy ATAL Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in. tramwajowym połączeniem (3 przystanki) z centrum miasta.- BEZ PROWIZJI;- BEZ PODATKU PCC (w wys. 2%);- BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW.Sprzedawane mieszkanie numer A2/23:- mieszkanie wykończone i umeblowane gotowe do zamieszkania/ wynajęcia– metraż 32,87 m2;- piętro 0;- duży ogród o powierzchni 31,5;- dobrze doświetlona część dzienna;- okna na południe.Dodatkowo płatne:- zewnętrzne miejsce parkingowe 29 000 zł;- miejsce parkingowe na motor/ rowery w garażu podziemnym 19 000 zł;- komórka lokatorska (powierzchnia ok. 6,7 m2): 29 000 zł FILM Z PREZENTACJĄ MIESZKANIA:https://www.youtube.com/watch?v=FI6zZuA8aMMOPIS:W dogodnej lokalizacji, w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, firma ATAL oferuje nową inwestycję mieszkaniową – ATAL Aleja Pokoju. Osiedle jest idealną propozycją dla osób pragnących zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy. ATAL Aleja Pokoju to projekt, który łączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia i liczne udogodnienia wokół.Inwestycja ATAL Aleja Pokoju to idealne miejsce dla każdego. Okolica obfituje w różnorodne udogodnienia i ciekawe tereny rekreacyjne, a najbliższe otoczenie budynków zyska estetyczną, zieloną oprawę.To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i funkcjonalność, ujęte w ponadczasową architektoniczną formę. Przemieszczanie się między kondygnacjami budynków usprawniają cichobieżne windy. Dodatkowo, budynki wzbogacono o pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie, rowerownie. We frontowym budynku powstały lokale usługowe, które oferują liczne udogodnienia mieszkańcom, takie jak usługi kosmetyczne, stomatologiczne i żłobek/przedszkole.ATAL Aleja Pokoju IVKolejny, IV etap inwestycji składa się z jednego budynku dwusegmentowego. Zaprojektowano w nim 148 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach od 33 do 106 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano garaż podziemny, a w nim 184 miejsca dla samochodów osobowych oraz 2 miejsca dla motocykli. Dodatkowo, na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 13 aut. Ponadto dostępna jest ogólnodostępna rowerownia i wózkownia.

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Aleja Pokoju

POWIERZCHNIA

32 M2

CENA

506,198 PLN | 15,819 PLN / M2

PIĘTRO

1

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,781

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy