fbpx
English

Mieszkanie z dużym ogródkiem w City Vibe

ul. Myśliwska

907,948

PLN

PLN / M2

13,968

Twoje wyniki wyszukiwania

Mieszkanie z dużym ogródkiem w City Vibe

ul. Myśliwska

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w nowej inwestycji CITY VIBE w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej zaledwie 800 m od najbliższego przystanku tramwajowego. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Bezpośredni dostęp do tramwaju oraz licznych przystanków autobusowych.KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC (w wys. 2%).Cena miejsca postojowego w garażu (dodatkowo płatne): 49 000 zł;Cena komórka lokatorska w garażu (dodatkowo płatne): 13 000 zł;Film prezentowanego mieszkania:https://www.youtube.com/watch?v=W1JX8z3x-Pw&t=12sSprzedawane mieszkanie NR 74:– oddane do użytkowania III kwartał 2022- metraż 65,32 m2,- piętro 0,- okna na południe i północ (mieszkanie posiada ekspozycję na dwie strony świata),- dobrze doświetlona część dzienna,- cicha część sypialniana;- możliwość wydzielenia 4 pokoi;- bardzo duży ogródek z obu stron mieszkania.Osiedle City Vibe to inwestycja o charakterze samodzielnego miasta w mieście, ale nie odcinająca się od niego ogrodzeniem.W ramach inwestycji deweloper wybuduje 8 budynków, z których każdy będzie odznaczał się inną architekturą i indywidualnym wyglądem.W City Vibe każdy będzie mógł cieszyć się miejskim klimatem, nie rezygnując z atrakcji, jakie oferują tereny zielone, w ramach osiedla powstanie park o powierzchni aż 1 ha. W efekcie deweloper przewiduje obszerne tereny otwarte, porośnięte drzewami i bogatą roślinnością, które obejmują miejsca rekreacji dla mieszkańców m.in. małe jezioro i plażę. Z myślą o aktywnych mieszkańcach, na osiedlu powstawanie siłownia plenerowa, boisko do siatkówki oraz stoły do ping-ponga. Wyjątkową atmosferę osiedla podkreślą – fontanna z oświetleniem i otaczające ją punkty usługowe. Na najmłodszych będą czekać bezpieczne place zabaw, przestrzeń kreatywną oraz plenerową strefę gier. Rowerzyści z pewnością skorzystają z licznych stojaków na rowery umieszczonych przed budynkami, a także z boksów rowerowych znajdujących się w garażu.

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Myśliwska

POWIERZCHNIA

65 M2

CENA

907,948 PLN | 13,968 PLN / M2

PIĘTRO

1

Rzut

Twój Agent

695 021 991

tadeusz.miklaszewski@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,49

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy