fbpx
English

Nowoczesne 3 pok. mieszkanie z ogródkiem

ul. Eliasza Radzikowskiego

715,000

PLN

PLN / M2

15,213

Twoje wyniki wyszukiwania

Nowoczesne 3 pok. mieszkanie z ogródkiem

ul. Eliasza Radzikowskiego

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,67m2 zlokalizowanego przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. 
Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego budynku (36 mieszkań)  Willa Słowicza oddanym do użytkowania w 2019r. 
Mieszkanie składa się z: 
– zielonego ogródka ok. 30m2 – salonu z aneksem kuchennym – sypialni – pokoju – łazienki – korytarza – miejsca postojowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 50 000 zł ) – komórki lokatorskiej 5,79m2 przy miejscu postojowym (dodatkowo płatne 10 000 zł) Mieszkanie jest bardzo przemyślanie urządzone materiałami wysokiej jakości, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty RTV i AGD. Zainstalowano klimatyzację, elektrycznie sterowane rolety w każdym oknie oraz system uzdatniania wody OSMOZA. 
Podłoga z drewna bambusowego. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej MPEC. Czynsz administracyjny wynosi ok. 630 zł/msc (mieszkanie + garaż + komórka lokatorska)
Atrakcyjna lokalizacja – transport do każdej części Krakowa, szerokagama sklepów (Galeria Bronowice 7 min pieszo, Żabka 15 metrów), cichaokolica.Szkoły i przedszkola w okolicy (do najbliższego Re-Re-Kum-Kum 15 metrów)Oferta dostępna tylko do końca roku, nie zwlekaj z obejrzeniem. 

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Eliasza Radzikowskiego

POWIERZCHNIA

47 M2

CENA

715,000 PLN | 15,213 PLN / M2

PIĘTRO

1

Rzut

Twój Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,469

Porównać