fbpx
English

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze.

ul. Rusznikarska

829,000

PLN

PLN / M2

13,590

Twoje wyniki wyszukiwania

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze.

ul. Rusznikarska

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59,3m2 + zabudowana loggia ok. 2m2 zlokalizowanego przy ul. Rusznikarskiej w Krakowie. 
Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku z dwiema windami. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców (za szlabanem). Budynek ogrzewany z sieci miejskiej, ciepła woda również. Mieszkanie składa się z: 
– oddzielnej kuchni – salonu z loggią – sypialni- korytarza- łazienki – garderoby/schowka Kuchnia oraz łazienka są w pełni wyposażone, pokoje odmalowane do własnego urządzenia. Właściciel mieszkania może również korzystać z komórki lokatorskiej znajdującej się w piwnicy. 
W najbliższej okolicy okolicy znajdują się dwa Parki (Krowoderski oraz im. Wyspiańskiego) sklepy spożywcze, IKEA, szkoły, przedszkola ora pętla tramwajowo – autobusowa Krowodrza Górka. Czynsz administracyjny wynosi 650 zł/msc. Zapraszam do obejrzenia 

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Rusznikarska

POWIERZCHNIA

61 M2

CENA

829,000 PLN | 13,590 PLN / M2

PIĘTRO

8

Rzut

Twój Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,509

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy