fbpx
English

Stylowe mieszkanie przy Placu Na Groblach

ul. Plac Na Groblach

662,000

PLN

PLN / M2

30,091

Twoje wyniki wyszukiwania

Stylowe mieszkanie przy Placu Na Groblach

ul. Plac Na Groblach

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży unikalnego mieszkania przy Placu Na Groblach w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1912r. zaprojektowanej przez Karola Tichego. Kamienica znajduje się w odległości 100m od Wisły, 300m od Wawelu i 900m od Rynku. Mieszkanie ma powierzchnię 22,5m2, ulokowane jest na wysokim parterze i oficynie kamienicy. Składa się z:
– części sypialnej oddzielonej lustrzaną szafą- części dziennej z aneksem kuchennym – łazienki Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz duża 18m2 piwnica. Wnętrze przeszło gruntowny remont, pod nadzorem projektanta z użyciem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Całość jest zupełnie nowa.
Zapraszam do obejrzenia

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Plac Na Groblach

POWIERZCHNIA

22 M2

CENA

662,000 PLN | 30,091 PLN / M2

PIĘTRO

1

Rzut

Twój Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,757

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy