fbpx
English

Unikatowy Apartament 442,2m2 + taras z widokiem

ul. Jana Buszka

9,500,000

PLN

PLN / M2

21,493

Twoje wyniki wyszukiwania

Unikatowy Apartament 442,2m2 + taras z widokiem

ul. Jana Buszka

Dodaj do ulubionych

OPIS:

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży jednego z największych apartamentów w Krakowie. 
Apartament o powierzchni całkowitej 442,2m2 z 139m2 tarasem zajmuje dwie ostatnie kondygnacje budynku apartamentowego przy ul. Buszka w Krakowie. Budynek został wybudowany w 2017r. Do dyspozycji mieszańców jest 24h recepcja z ochroną, siłownia, rowerownia oraz pokój zabaw dla dzieci. 
Apartament składa się z 2 poziomów, na każdym z nich zatrzymuje się winda do wyłącznego korzystania przez właścicieli uruchamiana kartą dostępu. 
I poziom (3 piętro) składa się z: – hallu wejściowego – 2 pokoi – kuchni – jadalni – 2 łazienek – tarasuII poziom (4 piętro) składa się z: – hallu- sypialni z pokojem kapielowym- sauny- garderoby- tarasu Apartament sprzedawany jest w stanie do ostatecznego wykończenia i umeblowania.  Budynek jest ogrzewany z sieci miejskiej MPEC a w apartamencie rozprowadzono ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja. Wysokość pomieszczeń 280cm. Apartament sąsiaduje z innym mieszkaniem jedynie na 2 krótkich ścianach co zapewnia komfort akustyczny i prywatność. 
Poza wewnętrzną windą do apartamentu przynależy:- wewnętrzna klatka schodowa, – 4 miejsca postojowe w garażu podziemnym – komórka lokatorska o powierzchni 11m2, Zapraszamy do obejrzenia apartamentu. 

TYP

mieszkanie

LOKALIZACJA

ul. Jana Buszka

POWIERZCHNIA

442 M2

CENA

9,500,000 PLN | 21,493 PLN / M2

PIĘTRO

5

Rzut

Twój Agent

669 116 800

mateusz.gasior@blackhouserealty.pl

Skontaktuj się ze mną

blackhouserealty.pl

logo ZALOGUJ KUP SPRZEDAJ WYNAJMIJ ZAINWESTUJ BLOG KONTAKT English O NAS LOJALNOŚĆ Szczerze doradzamy w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości na terenie Krakowa i okolic. SKUTECZNOŚĆ Osobiste zaangażowanie i znajomość rynku pozwala nam znaleźć dokładnie to czego potrzebujesz.

ブラン

完璧なファッションブランドコピーを選択する方法 スプリヤ・グリエ 創設者 @Fuel4Fashion - 収益性と成長のためにファッション ブランドコピーを指導しています。

BUy オフホワイトコピー自分のファッション ブランドを立ち上げる準備をしていると、ブランド名を決めるという課題に直面します。

0,722

Porównać

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.AcceptReject Read MorePrivacy & Cookies Policy